Ota yhteyttä

Haluatko kysyä jotain LEK:ltä tai antaa palautetta, ole hyvä ja täytä alla olevat kohdat. Olemme teihin yhteydessä mahdollisimman pian!

Laskutus- ja postiosoite: Markankatu 6, 15240 Lahti

Puheenjohtaja: Reijo Tikkakoski, rtikkakoski'at'gmail.com, 0503205141 

Varapuheenjohtaja / Kouluttaja: Jorma Hult, jorma.hult’at’phnet.fi, 0443516963

Sihteeri ja rahastonhoitaja: Satu Luomaa, satu.luomaa’at’netti.fi,0408475785

Otteluasettelija: Henri Takala, henri.takala’at’hotmail.fi, 0408313469

Jäsen / Nettisivut: Tero Juurinen, tero.juurinen’at’gmail.com, 0443352787

Apukouluttaja / Varustevastaava: Eero Huikkonen, eero.huikkonen’at’outlook.com, 0465481606

Jäsen / Uusien tuomareiden tutor: Antti Närekorpi, antti.narekorpi'at'phnet.fi, 0500533363

Jäsen / Uusien tuomareiden tutor: Ari Lyytikkä, ari.lyytikka'at'phnet.fi, 0449775806