Ota yhteyttä

Haluatko kysyä jotain LEK:ltä tai antaa palautetta, ole hyvä ja täytä alla olevat kohdat. Olemme teihin yhteydessä mahdollisimman pian!

Laskutus- ja postiosoite: Luhtikatu 3 A 2, 15500, Lahti







Puheenjohtaja: Reijo Tikkakoski - rtikkakoski'at'gmail.com - 0503205141 

Varapuheenjohtaja / Kouluttaja: Jorma Hult - jorma.hult’at’phnet.fi - 0443516963

Sihteeri:  Esa Ukkola - esa.ukkola2'at'gmail.com - 0405377979

Rahastonhoitaja / Nettisivut: Tero Juurinen - tero.juurinen’at’gmail.com - 0443352787

Otteluasettelija: Paul Kirsch (paul_erik2’at’hotmail.com) tai 0440304496 

Varustevastaava: Eero Huikkonen - eero.huikkonen’at’outlook.com - 0465481606

Jäsen / Uusien tuomareiden tutor: Antti Närekorpi - antti.narekorpi'at'phnet.fi - 0500533363

Jäsen / Apukouluttaja: Ari Lyytikkä - ari.lyytikka'at'phnet.fi - 0449775806

Jäsen / Apukouluttaja: Jani Juuti - jani.juuti'at'gmail.com - 0440417117

Jäsen: Henri Takala